logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890
 

SharePoint produkti

“SharePoint” var nozīmēt vienu vai vairākus SharePoint produktus vai tehnoloģijas:

 

  • SharePoint Online

Mākoņpakalpojums, kas paredzēts visu lielumu uzņēmumiem. Tā vietā, lai lokāli instalētu un izvietotu SharePoint, tagad jebkurš uzņēmums var abonēt kādu Office 365 plānu vai savrupo SharePoint Online servisu. Jūsu darbinieki var veidot tādas vietnes, kurās ar kolēģiem, partneriem un klientiem koplietot dokumentus. Lai sāktu savu failu glabāšanu grupas vietnē, skatiet rakstu Office 365 failu krātuves un koplietošanas iestatīšana.

 

  • SharePoint Server

Organizācijas var izvietot un pārvaldīt SharePoint Server lokāli vai ar Office 365 Enterprise abonementu, lai izmantotu visu jaunāko iespēju sniegtās priekšrocības. Tajā ir iekļautas visas SharePoint Foundation iespējas. Tiek piedāvātas arī papildus funkcijas, kā piemēram, mūsdienīgas vietnes lapas, mūsdienīgas tīmekļa daļas un autorēšana, mūsdienīgi saraksti un bibliotēkas, modernā meklēšana, integrācija ar PowerApps, Power BI un MS Flow un SharePoint mājas lapu. Lejupielādējiet SharePoint Server 2019.

 

  • SharePoint Foundation

Šī opcija ir pieejama tikai SharePoint Server 2013, SharePoint Foundation bija pamata tehnoloģija visām SharePoint vietnēm. SharePoint Foundation (iepriekš SharePoint Services) lokālai izvietošanai ir bez maksas. Varat izmantot SharePoint Foundation, lai izveidotu visdažādākās vietnes, kurās varat sadarboties, strādājot ar tīmekļa lapām, dokumentiem, sarakstiem, kalendāriem un datiem. Lejupielādējiet SharePoint Foundation 2013.

 

  • SharePoint Designer 2013

Bezmaksas programma, kas izlaista 2013. gadā. Izmantota jaudīgu darbplūsmas risinājumu izveidei un uzņēmumu savienojamības pakalpojumu ārēja datu risinājuma ārējā satura tipa rediģēšanai. Lejupielādējiet SharePoint Designer 2013.

 

  • OneDrive for Business

Datora programma, ko varat izmantot dokumentu sinhronizēšanai no grupas vietnes vai OneDrive for Business savā datorā lietošanai bezsaistē. Papildinformācija par OneDrive darbam.

 

Papildinformāciju par SharePoint produktu un tehnoloģiju izmēģināšanu, iegādi vai lietošanu skatiet sadaļā SharePoint produkta informācija.