logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890

SharePoint vienumu sasaistes komponente

es.lv > SharePoint vienumu sasaistes komponente

SharePoint vienumu sasaistes komponente

Bieži vien izmantojot MS SharePoint, ir nepieciešams sasaistīt vairāku sarakstu vienumus tā, lai šie saistītie vienumi būtu viegli pieejami un aplūkojami. Piemēram, uzņēmuma informācijas sistēmā tiek glabāta informācija par uzņēmuma Klientiem. Šim nolūkam sistēmā ir izveidoti vairāki saraksti, kuros glabājas informācija par klientu:
 1. Clients
 2. Agreements
 3. Identity documents
 4. Personal information
 5. Incoming letters

Saistīto sarakstu konfigurācijā tiek uzstādīts, ka webdaļā Linked documents tiks pievienoti saistītie dokumenti no sarakstiemAgreements un Incoming letters.

1

Lai pievienotu dokumentu webdaļai Linked documents, klikšķina uz saites Add new item, kas atrodas zem sīs webdaļas. Dokumenta meklēšanas logā izvēlas sarakstu, kurā tiks meklēts vai pievienots dokuments.

2

Pēc dokumenta atrašanas un pievienošanas, šis dokuments būs redzams webdaļā Linked documents:

3

Visiem darbiniekiem ir jāredz Klientu saraksts, bet ne visi darbinieki drīkst redzēt līgumu, kas ir noslēgts ar Klientu. Uz MS SharePoint balstītā informācijas sistēmas risinājumā tiks izveidots saraksts Klienti (Clients) un dokumentu bibliotēkas Līgumi (Agreements), kur darbiniekiem būs piešķirtas dažādas piekļuves tiesības uz katru no šiem sarakstiem. Tie darbinieki, kuriem nav tiesību redzēt Līgumus, saistīto sarakstu webdaļā Linked documents, līgumus neredzēs.

Ērta konfigurēšana

4

Konfigurēšanas logā ir jānorāda sekojoša informācija:

 1. Saraksts (A), kuram tiks pievienots saistītais saraksts
 2. Vietne, kurā atrodas saraksti, kurus ir nepieciešams pievienot kā saistītos sarakstus
 3. Viens vai vairāki saraksti (B), kuri tiks pievienoti kā saistītie saraksti
 4. Saistīto sarakstu (B) kolonas (viena vai vairākas)
 5. Webdaļas nosaukums
 6. Webdaļas secība starp citu saistīto sarakstu webdaļām. Atkarībā no webdaļas konfigurācijas secības, ir iespējams norādīt, vai saistīto sarakstu webdaļas attēlosies ar cilnēm (vertikālā secība divām webdaļām sakrīt) vai secīgi.
Date

October 23, 2015

Category

Sharepoint moduļi, Viss