SharePoint

download (6)
SharePoint (SP) platforma nodrošina vienotu un integrētu vidi, kur uzņēmuma darbinieki var efektīvi strādāt komandās un darba grupās, sameklēt datus un kontaktus, veidot iekšējo intraneta vidi, pārvaldīt organizācijas saturu, biznesa procesus un dokumentus, kā arī iegūt dinamiskas atskaites par biznesa stāvokli; – tādējādi labāk pārzināt biznesu, lai pieņemtu pareizus biznesa lēmumus.

SP uzlabo darbu grupā, izmantojot dinamiskas un produktīvas grupu vietnes katrai projekta darba grupai, nodaļai un struktūrvienībai. Koplietojiet failus, datus, jaunumus un resursus. Pielāgojiet savu vietni, lai racionalizētu savas grupas darbu. Bez pūlēm un droši sadarbojieties ar grupas dalībniekiem, strādājot savā organizācijā un ārpus tās.

Integrēts ar Microsoft produktu saimi (MS Offile, Exchange, InfoPath), kā arī ir iespēja integrēt ar citām programmām (Dynamics AX, Dynamic CRM, MS SQL, SAP, Oracle, Horizon u.c.).

Ja izmantojat mobilo programmu, iekštīkls būs vienmēr jums līdzi. Pateicoties vienkāršajai piekļuvei, mobilā programma palīdz jums turpināt strādāt arī tad, kad esat ceļā, jo ļauj ātri piekļūt jūsu grupu vietnēm, organizācijas portāliem un resursiem, kā arī personām, ar ko strādājat. Varat skatīt vietņu darbības, iegūt ātru piekļuvi nesenajiem un populārajiem failiem, kā arī skatīt un rediģēt sarakstus jūsu grupu vietnēs.

Microsoft SharePoint ir programmatūras produktu un komponentu kolekcija, kas ietver šādus produktus un sastāvdaļas:

  • SharePoint Foundation;
  • SharePoint Server;
  • SharePoint Online;
  • SharePoint Designer;
  • SharePoint Workspace.

Vairāk par ShapePoint risinājumiem skatīt: www.dokumentuvadiba.lv