Dokumentu vadība

 

Dokumentu vadība

 

Dokumentu vadība

Dokumentu vadība ir lielisks rīks uzņēmumiem, kam ir liels dokumentu apjoms. Dokumentiem var piekļūt no jebkuras vietas, kur vien ir interneta savienojums. Arī mazākiem uzņēmumiem ir ērti, ka katrs dokuments ir skanēts un strukturēti glabājas vienuviet.

Microsoft SharePoint

Euroscreen piedāvā uzņēmuma vai organizācijas interneta iekšlapas un dokumentu vadības sistēmas izstrādi uz Microsoft Share Point bāzes atbilstoši pasūtītāja prasībām. SharePoint vide ļauj veidot uzņēmumā vienotu elektronisku darba vidi – EDV , kas veicina darbinieku iesaistīšanos uzņēmuma procesos, palielina darbinieku sadarbību struktūrvienību un uzņēmuma līmenī, kā arī veic visu nepieciešamo procesu norises kontroli un pārvaldi. vairāk: www.dokumentuvadiba.lv

DSVS MEDUS

Dokumenu vadība ļauj ātri sakārtot jebkuru sarežģītu dokumentu plūsmas procesu, piemēram – lietvedību, valsts un ES projektu programmu vadību, līgumu vadību, pasūtījumu vadību un notikumu vadību.

MEDUS sistēma piedāvā pilna cikla elektronisko dokumentu pārvadību uzņēmumā no lietvedības reģistriem līdz dokumentu plūsmu vadības risinājumiem. MEDUS sistēma taupa uzņēmuma līdzekļus un galvenais katra darbinieku laiku apstrādājot dokumentus un izpildot uzdevumus. Ar tās palīdzību:

  • samazinās patērētais laiks ar dokumentiem;
  • samazinās darbs ar papīra dokumentiem;
  • pazūd iespēja dokumentus nozaudēt vai aizmirst;
  • ērti dokumentus arhivēt;
  • nav nepieciešamības kopēt un pavairot dokumentus neskaitāmos eksemplāros;
  • katrs lietotājs, atbilstoši piešķirtajām piekļuves tiesībām, var apstrādāt viņam pieejamos dokumentu sistēmā.

vairāk: www.medus.pro

DocLogix

Pilnībā nokomplektēta informācijas un uzņēmuma darbības procesa pārvaldības programmatūra, kas pirmām kārtām piemērota vidēju un lielu organizāciju vajadzībām. DocLogix konkurences priekšrocības ir plaša informācijas un procesa pārvaldības risinājumu izvēle, ātra un vienkārša šo risinājumu ieviešana un vietējā apkalpošana, kā arī plašs DocLogix rīku klāsts. Ekskluzīvs dokumentu vadības risinājums ļauj lietotājiem radīt, modificēt automatizētus organizācijas procesus (darbu secība) bez jebkādām programmēšanas zināšanām. “DocLogix” ir integrēta ar MS Office lietojumprogrammām, SAP, NAV u.c. “DocLogix” varat izmantot savā iecienītākajā darba vidē (mobilajā telefonā, e-pasta programmā, interneta pārlūka programmā, MS Office vidē). vairāk: http://www.doclogix.lt/lv/